KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zderzenie dwóch aut na DW 801 w Skurczy

Dodano:
garwolin - Zderzenie dwóch aut na DW 801 w Skurczy

Dziś około godziny 19.00 na DW 801 w Skurczy zdarzyły się dwa auta osobowe. Na miejsce zdarzenia przyjechały jednostki straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Dziś około godziny 19.00 w na DW 801 w Skurczy doszło do zderzenie dwóch aut osobowych. Na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy z OSP Wilga, PP Garwolin, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Więcej informacji niebawem.

Aktualizacja 12.28, 28 marca 2020r.
- Przed godziną 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 801 w miejscowości Skurcza, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojazdach. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, której pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.Zdjęcia: OSP  Wilga.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.