KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Ukradli samochód bez akumulatora i z niewielką ilością paliwa

Dodano:
garwolin - Ukradli samochód bez akumulatora i z niewielką ilością paliwa

Garwolińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli osobowego land rovera. Teraz o dalszym losie młodych mężczyzn zadecyduje sąd.

W środę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał zgłoszenie o kradzieży land rovera z prywatnej posesji. Na miejscu zjawili się mundurowi, którzy ustalili, że skradziony pojazd nie miał akumulatora, a w baku było bardzo mało paliwa. Jednak to nie przeszkadzało sprawcom kradzieży.

W czwartek skradziony pojazd został ujawniony w rowie w Sulbinach. Policjanci zabezpieczyli ślady i tego samego dnia zatrzymali do kradzieży pojazdu dwóch mieszkańców gminy Garwolin (20-24 lata). Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie, a odnaleziony pojazd został przekazany właścicielowi. W sobotę mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży pojazdu, do których się przyznali.

REKLAMA:


Sprawa niebawem trafi na wokandę, a o dalszym losie młodych mężczyzn zadecyduje sąd. Sprawcom kradzieży pojazdu grozi do 5 lat więzienia.

zdjęcie poglądowe


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

land rovera (, #IP c58d66b87e) Odpowiedz

To jak ukradli auto bez akumulatora? Pchali go czy jak. Bez sensu.

kraść też trzeba umieć (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Młodzi jeszcze są i nie znają fachu ale po kilkuletnim przeszkoleniu w kiciu przez starszych stażem przy następnej kradzieży tak się nie zbłaźnią.