KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

3 wypadki i 17 kolizji w minionym tygodniu

Dodano:
garwolin - 3 wypadki i 17 kolizji w minionym tygodniu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego odnotowaliśmy 3 wypadki i 17 kolizji drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozsądek.


24 maja, Garwolin. Potrącenie rowerzysty

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Garwolinie na ul. Kościuszki w dniu 4 maja około godziny 12.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu otwockiego, kierując samochodem marki Opel, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu rowerem, który poruszał się ścieżką rowerową w przeciwnym kierunku do ruchu pojazdów. 43-letni kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

9 maja, Dachowanie opla w Sobolewie
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Sobolew na ul. Spacerowej w dniu 9 maja przed godziną 19.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierując samochodem marki Opel, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił nietrzeźwy pasażer auta. Nieodpowiedzialny 38-letni mieszkaniec Garwolina, kierowca auta który oddalił się z miejsca zdarzenia pozostawiając rannego mężczyznę w dniu 11 maja w godzinach porannych trafił do policyjnego aresztu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

REKLAMA:


10 maja, Kalinów. Dachowanie audi
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kalinów w dniu 10 maja przed godziną 9.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Audi, na drodze gruntowej stracił panowanie nad pojazdem i dachował. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał nietrzeźwy kierujący (pobrano krew do dalszych badań) i 25-letni pasażer. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitali. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.