KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Pijani kierowcy na drogach powiatu

Dodano:
garwolin - Pijani kierowcy na drogach powiatu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 2 prawa jazdy.4 maja, Żelechów

48-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

5 maja, Lipówki
28-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna porzucił pojazd, uciekając pieszo. Już zostało zatrzymane mu prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

7 maja, Zwola

37-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Fiat, będąc w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


9 maja, Trąbki
40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, nie zatrzymał się do kontroli drogowej pomimo wydawania przez umundurowanego funkcjonariusza sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Okazało się, że motocyklista jest w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.