KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Za włamanie i kradzież mogą trafić na 10 lat do więzenia

Dodano:
garwolin - Za włamanie i kradzież mogą trafić na 10 lat do więzenia

Złodzieje włamali się do zaparkowanego pojazdu i ukradli radio samochodowe oraz subwoofer. Krótko po tym zostali zatrzymani przez garwolińskich kryminalnych. Dwóch mężczyzn odpowie za kradzież z włamaniem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc na jednym z osiedli na terenie Garwolina. Sprawcy włamali się do zaparkowanego pojazdu i ukradli radio samochodowe oraz dodatkowy głośnik. Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu sprawą zajęli się garwolińscy kryminalni, którzy następnego dnia zatrzymali w związku z tym włamaniem dwóch mieszkańców Garwolina.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a następnie przedstawiono im zarzuty. Mężczyźni w wieku 29 i 34 lata usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, a za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Skradzione rzeczy zostały odzyskane i zostaną przekazane do prawowitego właściciela.

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd, gdyż sprawa niebawem trafi na sądową wokandę.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.