KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Podsumowanie działań Kaskadowy pomiar prędkości

Dodano:
garwolin - Podsumowanie działań Kaskadowy pomiar prędkości

Wczoraj policjanci z wydziału ruchu drogowego zaangażowani byli w działania pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”. Funkcjonariusze skontrolowali 46 pojazdów, z czego 33 kierowców jechało za szybko.


Ogólnopolskie działania "Kaskadowy Pomiar Prędkości" prowadzone były wczoraj od godziny 6:00 do 22:00 na drogach krajowych. Kontrole odbywały się na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale na różnych odcinkach. Celem akcji był wzrost bezpieczeństwa na drogach, ponieważ nadmierna prędkość to wciąż jedna z naczelnych przyczyn groźnych zdarzeń drogowych. Kierowcy nie przestrzegający obowiązujących limitów prędkości musieli liczyć się z konsekwencjami w postaci mandatu karnego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.