KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Znęcał się nad ojcem, trafił do aresztu

Dodano:
garwolin - Znęcał się nad ojcem, trafił do aresztu

Policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie zatrzymali mężczyznę, który od miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi ojcem. Starszy mężczyzna postanowił przerwać milczenie i o tym, czego doświadczył od syna opowiedzieć policjantom. Decyzją sądu 44-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Przemoc w rodzinie pokrzywdzonego trwała od kilku miesięcy. 44-leni mieszkaniec gminy Trojanów, po alkoholu wszczynał awantury domowe, ubliżał, szarpał, bił a nawet groził pozbawieniem życia. Tata nie mogąc sobie poradzić z zachowaniem swojego syna postanowił złożyć zawiadomienie i o tym, czego doświadczył opowiedzieć policjantom.

REKLAMA:


Po poniedziałkowej interwencji mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad ojcem. W dniu wczorajszym na wniosek garwolińskiej prokuratury miejscowy sąd zastosował wobec 44-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych.

Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Ciekawe , ile dni wytrzma trzecia żona? (, #IP 83cf2a3e70) Odpowiedz

Czy to prawda ,że w Woli Koryckiej Dolnej młody mezczyzna wraz z ojcem i 83 babką znęcali nad dwiema już kobietami.

Nicola (, #IP bf8a98095c) Odpowiedz

Tak, to prawda. Znęcali się na dwiema już kobietami i trzema jeszcze mężczyznami.