Wiadomości z Garwolina

Nasz Nowy Dom z udziałem rodziny z m. Podłęż dziś w Polsacie

Dodano:
garwolin - Nasz Nowy Dom z udziałem rodziny z m. Podłęż dziś w Polsacie

Dziś o 20.00 w programie Nasz Nowy Dom zobaczymy historię pani Janiny i jej wnuka Roberta, z miejscowości Podłęż (gm. Maciejowice). Rodzina zakwalifikowała się do uczestnictwa w programie Nasz Nowy Dom. Zobacz zwiastun wideo.

W zaadaptowanej na dom części budynku gospodarczego mieszka pani Janina ze swoim ośmioletnim wnuczkiem, Robertem.
Rodzice Roberta zaniedbywali chłopca, więc pani Janina postanowiła ratować wnuka, zabrała go do siebie i stoczyła długą sądową walkę o to, by stać się jego prawną opiekunką. Sama wcześniej chorowała na złośliwy nowotwór i wierzy, że dostała drugie życie po to, by wychować wnuka i zapewnić mu lepsze życie.

Ale łatwo nie jest. W ich domu panuje przenikliwy chłód, sufity pokryte są grzybem, tylko jeden pokój nadaje się do zamieszkania. Łazienka znajduje się w piwnicy i jest dramatycznie zawilgocona.

Z ratunkiem przyszła ekipa programu Nasz Nowy Dom. Historię pani Janini i jej wnuka będzie można obejrzeć już dziś o godzinie 20.00 w Polsacie.

źródło: FB Nasz Nowy Dom

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.