KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Marek Ziedalski nowym wicestarostą powiatu garwolińskiego

Dodano:
garwolin - Marek Ziedalski nowym wicestarostą powiatu garwolińskiego

Po odwołaniu Iwony Kurowskiej z funkcji wicestarosty powiatu garwolińskiego odbyło się głosowanie tajne radnych powiatu garwolińskiego nad wyłonieniem nowego wicestarosty. Wybory wygrał Marek Ziędalski, radny i członek zarządu powiatu garwolińskiego.

Komisja skrutacyjna ogłosiła, że 18 radnych (na 21 głosujących) opowiedziało się za tym by to Marek Ziędalski objął funkcję wicestarosty.

- Dziękuję za zaufanie i za to, ze powierzyliście państwo mi ten urząd. Jestem zaszczycony, że będę najbliższym współpracownikiem starosty – mówił po głosowaniu Marek Ziędalski.

REKLAMA:


Niewiele później odbyło się głosowanie nad powołaniem nowego członka zarządu powiatu (w miejsce Iwony Kurowskiej). Głosowanie wygrał Krzysztof Ośka.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 420bd95e0d) Odpowiedz

No a co tam nowego u Iwonki?

super (, #IP c6b8616e53) Odpowiedz

Nareszcie, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

NIE SUPER (, #IP b8ec67c584) Odpowiedz

ŻARTUJESZ?

Ruda (, #IP e336352988) Odpowiedz

A właśnie, że super. Bardzo dobra decyzja Panie starosto.

płacę podatki i wymagam (, #IP be4e2c47ee) Odpowiedz

Oby to nie był kolejny włodarz który nigdy nie miał brudu za paznokciami, nie podjął samodzielnej decyzji lub ryzyka żeby coś osiągnąć .Osobiście nic nie zmienię w ludziach którzy za mnie podejmują decyzję w urzędach . Jednak płacąc na takich ludzi podatki oczekuję więcej pracy a mniej obiektywów.

(, #IP efb011e1dc) Odpowiedz

Panie Marku proszę robić swoje i nie przejmować się tymi co są na anty... Jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził. A od Wojta to również wara... Tak ambitnego włodarza to nie mieliśmy jeszcze...

(, #IP 35e7165d71) Odpowiedz

TAAA AMBITNY TO ON JEST....

g-lin (, #IP 26f8aab57a) Odpowiedz

nadał by się pewnie jakiś przedsiębiorca lub gramotny dyrektor z sukcesami . A nie funkcje publiczne piastują bezradni radni którzy nie potrafią podjąć zazwyczaj żadnych samodzielnych decyzji . Może nowemu się uda coś zmienić :)

WYBORY (, #IP 517c0852fa) Odpowiedz

Panie Marku nie umiałeś sobie dać rady z Gminnym Ośrodkiem a teraz na świecznik?Ciekawie jak długo? Tak właśnie działa PIS A u nas pewno celebryta Kubuś? Panie wójcie jak Panu NIE WSTYD

KGW (, #IP 70981af9dd) Odpowiedz

Bardzo dobrze dawał sobię radę z GOK. Szkoda, że od nas odchodzi..

Młody i zaangażowany (, #IP d7c40885d7) Odpowiedz

Wreszcie ktoś będzie pracowal. Mam nadzieję że bez zbędnego LANSU. Gratulacje! Jestem na tak. Nie znam Pana, ale będzie Pan lepszy, to pewne.

Zobaczymy (, #IP a640b62289) Odpowiedz

Czy się nada?? I co umie?

(, #IP efb011e1dc) Odpowiedz

Gratulacje Panie Marku.

ale po co (, #IP 26641c5b83) Odpowiedz

czy nasz pan starosta to jakis słabeusz ze mu wice potrzebny