KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadki w Oziemkówce i Kacprówku

Dodano:
garwolin - Wypadki w Oziemkówce i Kacprówku

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki i 19 kolizji drogowych. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozsądek.

Wypadek w Oziemkówce, dwie osoby w szpitalu
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Oziemkówka w dniu 22 maja przed godziną 10.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 32-letni mieszkaniec powiatu białostockiego, kierując samochodem marki Ford, wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 21-letni kierowca jednośladu oraz kierowca pojazdu, którzy zostali przetransportowani do szpitali. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Wypadek w Kacprówku, jedna osoba w szpitalu
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kacprówek w dniu 23 maja o godzinie 9.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując ciągnikiem marki Ursus podjął manewr skrętu w lewo, a jadący za nim 27-letni kierowca samochodu marki mini podjął manewr wyprzedzania ciągnika. Kierowca samochodu chcąc uniknąć zdarzenie zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w przydrożny mostek. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Kierowca auta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych..


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.