KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Uczniowie Ekonomika wygrali ogólnopolski konkurs

Dodano:
garwolin - Uczniowie Ekonomika wygrali ogólnopolski konkurs

Uczniowie "Ekonomika" Dominik Majek i Konrad Wysokiński z klasy 2 Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej wygrali konkurs na film fabularny pod tytułem „Użyj rozumu”, organizowany przez mazowieckiego kuratora oświaty, komendanta społecznego policji i komendanta wojewódzkiego policji z siedzibą w Radomiu.

Dominik Majek i Konrad Wysokiński z klasy 2 Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej zajęli I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych za film fabularny pt. „Użyj rozumu.” Opiekunem uczniów była Anna Biernacka.

Należy podkreślić, że Ogólnopolski Konkurs na film „Współczesne zagrożenia” jest organizowany przez mazowieckiego kuratora oświaty, komendanta stołecznego policji oraz komendanta wojewódzkiego policji z siedzibą w Radomiu. Jego główną ideą jest zwrócenie uwagi młodzieży na problemy i zagrożenia XXI wieku.

Współautor filmu Dominik Majek tak opisuje go na YouTube: "W dzisiejszym świecie pełnym bodźców łatwo o utracenie uwagi, tak ważnej podczas uczestnictwa w ruchu drogowym. Ten dwudziestosekundowy spot ma na celu zmotywowanie młodych ludzi do zachowania większej ostrożności podczas poruszania się po drodze."

REKLAMA:

Filmik można obejrzeć tutaj:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.