KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Centrum Prac Introligatorskich przekazało środki ochrony osobistej

Dodano:
garwolin - Centrum Prac Introligatorskich przekazało środki ochrony osobistej

25 maja 2020 roku właściciele firmy CPI – Centrum Prac Introligatorskich: Tomasz Szczypek, Katarzyna Szczypek i Łukasz Walenda przekazali jednostkom organizacyjnym z terenu powiatu garwolińskiego partię kosmetyków do higieny osobistej. Tomaszowi, Łukaszowi oraz Katarzynie zależy na budowaniu dobrych relacji z lokalną społecznością, w związku z tym w każdym roku wspierają wiele inicjatyw jak i instytucji.

Firma CPI działa na rynku od 2007 roku, zatrudnia ponad 60 osób, a głównym obszarem jej działania jest branża poligraficzna, teleinformatyczna, farmaceutyczna oraz FMCG. W tym czasie przedsiębiorstwo  poszerzało zakres usług oraz zasięg działania wprowadzając firmę na obszar całej Europy.

Tym samym CPI stało się jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszej lokalnej społeczności, wytypowanych zostało 10 najbardziej potrzebujących jednostek. W ten sposób właściciele Firmy CPI, chcieli aktywnie włączyć się w pomoc potrzebującym. Dlatego też przeznaczyli  na ten cel ponad 120 000 sztuk żeli pod prysznic, szamponów, mydełek i balsamów do ciała o wartości rynkowej przekraczającej 250 000 zł.

REKLAMA:


- Podjęliśmy taką decyzje bo zdajemy sobie sprawę z ogromu potrzeb, ale też ciężkiej pracy, czasem pracy jak służby dla dobra drugiego człowieka wkładanej codziennie przez pracowników tych jednostek. Nasza firma od zawsze starała się odpowiadać na potrzeby innych ludzi, nie tylko partnerów biznesowych – stwierdziło zgodnie kierownictwo firmy.

Właściciele dodali również, że: -Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje, dlatego nasza decyzja o przekazaniu pomocy dla jednostek z terenu powiatu garwolińskiego jest potwierdzeniem naszej społecznej odpowiedzialności w prowadzeniu biznesu.

Na koniec symbolicznie darowiznę przekazano na ręce starosty Mirosława Walickiego, który podziękował w imieniu swoim, dyrektorów, a przede wszystkim obdarowanych dzieci, młodzieży
i dorosłych, którzy będę korzystali na co dzień z kosmetyków.

W dniu wczorajszym pierwsza partia, około 60 000 sztuk trafiła do:
    • SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO W PRZYŁĘKU
    • SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO IM. MARII KONOPNICKIEJ
W TRZCIANCE
    • OŚRODKA POMOCY DZIECIOM "ZIELONE IZDEBNO"
    • ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 W GARWOLINIE
    • ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 W GARWOLINIE
    • DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻYCZYNIE
    • WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W MIĘTNEM
    • WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W ŻELECHOWIE
    • KRAJOWEGO OŚRODKA PSYCHIATRII SĄDOWEJ DLA NIELETNICH W GARWOLINIE
    • KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GARWOLINIE
     
W imieniu Firmy CPI dystrybucją kosmetyków do poszczególnych jednostek zajął się radny Norbert Wilbik.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 12

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Brawo (, #IP a8505b63e8) Odpowiedz

Wielu gada, nie wielu daje! 60 tyś sztuk! Jeszcze raz brawa!

gajowy m. (, #IP c491e395f0) Odpowiedz

a już się bałem że chodzi o maseczki.. brawo CPI