KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek w lesie w Sławinach. Droga zablokowana

Dodano:
garwolin - Wypadek w lesie w Sławinach. Droga zablokowana

Dziś po godzinie 8.00 w sławińskim lesie doszło do wypadku. Dwa auta: seat i mazda zderzyły się na skrzyżowaniu drogi powiatowej 1328W z drogą w kierunku Sulbin.

Dziś po godzinie 8.00 w sławińskim lesie doszło do wypadku. Dwa auta: seat i mazda zderzyły się na skrzyżowaniu drogi powiatowej 1328W z drogą w kierunku Sulbin. Jeden z pojazdów miał przyczepkę z drewnianymi elementami konstrukcyjnymi.

Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Więcej informacji wkrótce.

Dziś panują trudne warunki na drogach. Kierowcy, uważajmy na siebie.

- Przed godziną dziewiątą do SK KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Sulbiny, gdzie samochód osobowy marki Seat Toledo zderzył się z przyczepką jednoosiową, która wypięła się z samochodu osobowego marki Mazda Preamcy. W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba która została zabrana przez ZRM do szpitala. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojeździe oraz dokonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W działaniach trwających ponad cztery godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP. W czasie trwania akcji droga była zablokowana - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola (, #IP 32d7192176) Odpowiedz

montażu przyczepek wg uczy się od llu. efekty od razu widoczne