KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

2 wypadki i 16 kolizji w minionym tygodniu

Dodano:
garwolin - 2 wypadki i 16 kolizji w minionym tygodniu

31 maja samochodem marki Ford na obwodnicy Garwolina podróżowało dwóch mężczyzn, Obaj byli pijani. Kierowca samochodu marki Ford podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i zaczepił o pojazd marki BMW, a następnie uderzył w barierki ochronne. Do szpitala został przetransportowany 22-letni kierowca samochodu BMW. Dwóch mieszkańców powiatu łukowskiego z samochodu ford zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. 28-latek - ponad 1,5

promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a 52-latek - ponad 3,5 promila.Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego odnotowaliśmy 2 wypadki i 16 kolizji drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozsądek.

Wypadek w Wildze 29 maja
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Wilga ul. Wojska Polskiego/DW 801 w dniu 29 maja około godziny 17. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu opolskiego, kierując samochodem marki Opel, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Toyota, którym kierował 61-letni mieszkaniec powiatu puławskiego. Następnie samochód marki Toyota uderzył w oczekujący na przejazd samochód marki VW, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 61-letni kierowca seata, który został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

REKLAMA:


Wypadek na S17
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na drodze szybkiego ruchu (obwodnica Garwolina) w dniu 31 maja przed godzina 23. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu marki ford podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i zaczepił o pojazd marki BMW, a następnie uderzył w barierki ochronne. Do szpitala został przetransportowany 22-letni kierowca samochodu BMW. Dwóch mieszkańców powiatu łukowskiego z samochodu ford zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. 28-latek – ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a 52-latek – ponad 3,5 promila. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych..

zdjęcie wprowadzajace przedstawia wypadek w Wildze, OSP Wilga


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.