KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Jechali na podwójnym gazie. Stracili prawo jazdy

Dodano:
garwolin - Jechali na podwójnym gazie. Stracili prawo jazdy

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 4 prawa jazdy.


27 maja, Strych
28-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Mitsubishi, będąc w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

29 maja, Cyganówka
50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Jak się okazało mężczyzna kierował samochodem marki Peugeot, będąc w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

REKLAMA:


30 maja, Łaskarzew
46-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Hyundai, będąc w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

31 maja, Żelechów
26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, będąc w stanie po użyciu – wynoszącym 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.