KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez prokuraturę

Dodano:
garwolin - Policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez prokuraturę

Policjanci z powiatu garwolińskiego zatrzymali 4 osoby poszukiwane przez Prokuraturę Rejonową w Warszawie, Prokuraturę Rejonową w Nisku. Prokuraturę Rejonową w Łukowie i Prokuraturę Rejonową w Garwolinie.

29 maja 2020 w Borowiu policjanci z Zespołu do Spraw Prewencji w Borowiu, zatrzymali 57-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Łukowie.

Tego samego dnia w Gończycach policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie, zatrzymali 30-letniego mieszkańca Warszawy, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Mokotów.

Dzień później w Parysowie policjanci z Posterunku Policji w Pilawie, zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Garwolinie.

REKLAMA:


Podobna sytuacja miała miejsce w Łaskarzewie, gdzie policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie, zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Nisku.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 243 interwencje, odnotowali 2 wypadki i 16 kolizji drogowych. 


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.