KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

SP ZOZ wraca do normalności!

Dodano:
garwolin - SP ZOZ wraca do normalności!

Od czerwca SPZOZ w Garwolinie wznawia działalność poradnia chirurgiczna konsultacyjna, w której przyjmować i kwalifikować do planowych operacji chirurgicznych będą specjaliści pracujący w oddziale chirurgii ogólnej Szpitala Powiatowego w Garwolinie.

Porady i kwalifikacje będą się odbywały na terenie szpitala w gabinecie nr 5 (parter) po uprzedniej rejestracji na podstawie  skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty pod numerem telefonu 25 684 47 35 czynnym w poniedziałek w godzinach 13-18, wtorek 10-14, środa 12-18, czwartek 11-13, piątek 7:30-10:30.

W poradni przyjmują w godzinach:
Poniedziałek 11:00 – 13:00 dr Magdalena Szafranowicz – Jędrzejczak
Środa 13:00 – 15:00 dr Sebastian Lenarcik
Czwartek 12:00 – 14:00 dr Piotr Szenk
Piątek 13:00 – 15:00 dr Paweł Sawiński

Prosimy, żeby w tytule skierowania wpisane było przez lekarza kierującego – SKIEROWANIE DO PORADNI CHIRURGICZNEJ

REKLAMA:


Na wizytę prosimy zgłaszać się z wynikami wszystkich wykonanych wcześniej badań i konsultacji oraz wiedzą o przyjmowanych lekach.

W trakcie wizyty otrzymacie Państwo kompleksową informację na temat proponowanych metod leczenia, zgodę na wykonanie zabiegu operacyjnego dzięki czemu będziecie mieli Państwo czas na spokojne zapoznanie się z jej treścią i przedyskutowanie z najbliższymi oraz planowany termin zabiegu operacyjnego wraz ze wskazaniami jak się do niego przygotować.

Zespół lekarzy specjalistów chirurgii ogólnej


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.