KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

6 czerwca wraca Kino „Wilga” i siłownia

Dodano:
garwolin - 6 czerwca wraca Kino „Wilga” i siłownia

Od najbliższej soboty znów będzie można skorzystać z siłowni Pływalni Miejskiej „Garwolanka” oraz wybrać się na film do Kina „Wilga”. Po blisko trzech miesiącach przerwy obiekty wznawiają swoją działalność z zastosowaniem nowych zasadach bezpieczeństwa i rządowych wytycznych.


Zgodnie z decyzją władz państwowych od 6 czerwca będą mogły być otwarte siłownie, kluby fitness, pływalnie oraz kina i teatry. Wszystko jednak na zupełnie nowych zasadach, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

- Jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań, aby wkrótce otworzyć dla klientów basen, ale już od najbliższej soboty będzie można skorzystać z siłowni mieszczącej się w Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. Do akcji znów wraca nasze Kino „Wilga”. Zapraszamy także na zajęcia fitness i jogę – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Zapisz się na siłownię!
Siłownia Pływalni Miejskiej „Garwolanka” będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00, w soboty i niedziele w godz. 10:00 – 18:00. Dla tych, którzy chcą skorzystać z siłowni obowiązkowe są wcześniejsze zapisy w kasie siłowni lub telefonicznie pod nr tel. 25 684 35 66 wew. 27. Treningi rozpoczynać się będą według specjalnego harmonogramy. Maksymalnie w siłowni może trenować 15 osób. Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 11:30 z siłowni będą mogli skorzystać seniorzy.

Nie będzie możliwości korzystania z szatni oraz węzła sanitarnego – poza WC. Obowiązkowe jest przyjście na obiekt w stroju sportowym oraz zdezynfekowanie rąk przy wejściu na siłownię. Obowiązkowe jest także zachowanie 1,5 metra odległości między ćwiczącymi. Należy ćwiczyć na co drugim urządzeniu. Zaleca się korzystanie z własnych mat, ręczników oraz rękawic fitness. Podobne zasady będą także obowiązywały na zajęciach fitness oraz jogi.
Szczegółowe regulaminy oraz harmonogram treningów można znaleźć na stronie www.garwolanka.com.pl

REKLAMA:


Kino „Wilga” wraca do akcji
"Doktor Dolittle", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Boże Ciało" – to filmy, które jako pierwsze będziecie mogli obejrzeć na dużym ekranie, od 6 do 9 czerwca. Po blisko 3 miesiącach przerwy Kino „Wilga” otwiera się dla widzów. Na jednym seansie filmowym będzie mogło być maksymalnie 150 widzów. Co drugie miejsce musi zostać wolne. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia; widza, który uczestniczy w pokazie z niepełnosprawnością, osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Widzowie są zobowiązani do noszenia maseczek, a przed wejściem do holu kina do zdezynfekowania rąk. Konieczne będzie także zachowanie wymaganych odstępów w kolejkach oraz podczas wchodzenia i wychodzenia z sali.

Widzowie będą musieli także podać swoje dane kontaktowe na wypadek stwierdzenia u któregoś z widzów zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane będą w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Zalecany jest zakup biletów przez Internet oraz płatność kartą w kasie i bufecie kina.

Więcej informacji można znaleźć na www.csik.garwolin.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.