KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

20 czerwca w Parku Wodnym Mamut odbędą się zawody pływackie

Dodano:
garwolin - 20 czerwca w Parku Wodnym Mamut odbędą się zawody pływackie

20 czerwca w Parku Wodnym Mamut 75 zawodników będzie mogło wziąć udział w Beko Challenge Open Water 2020. Zapisy i płatność online do 17 czerwca. Organizatorami wydarzenia są Warsaw Masters Team i Fundacja Aqua Life. Sponsorami wydarzenia są: Beko, Huub Polska, Gmina Garwolin i Starostwo Powiatu Garwolińskiego.

BEKO Challenge Open Water 2020 jest indywidualnym sprawdzianem pływackim na czas w wodzie otwartej, na dystansie 1500m. Sprawdzian jest przeprowadzony indywidualnie na czas, bez podziału na kobiety i mężczyzn.

Przyjmowanie zgłoszeń następuje wyłącznie poprzez stronę internetową zmierzymyczas.pl/zapisy w ter-minie do 17   czerwca 2020r., lub do wyczerpania ustalonego limitu miejsc.

Harmonogram ogólny
09:30 Otwarcie Biura Zawodów
10:00-12:00 BEKO Challenge Open Water 2020 – indywidualny sprawdzian pływacki w wodzie otwartej na 1500m
21:00 dekoracja online najlepszych Uczestników sprawdzianu podczas internetowej audycji na żywo„Suchy Tor Broadcast” na Facebooku

Więcej informacji TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Zawody (, #IP 8e150cde9b) Odpowiedz

Może w nagrodę kartonik fajek od właściciela.Może warto czasem pomyśleć zanim obejmie się patronat.

patron ????? (, #IP 230d7be13d) Odpowiedz

Patronat Gminy i Powiatu Garwolińskiego trochę chybiony w tym miejscu. Ale kasa.............