KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Nabór do szkół podoficerskich w 2020r.

Dodano:
garwolin - Nabór do szkół podoficerskich w 2020r.

WKU w Garwolinie informuje o naborze do szkół podoficerskich. Ogłoszony limit przyjęć do Szkół Podoficerskich wynosi 315 miejsc. Zmieniono także terminy składania wniosków. Treść aktu poniżej. Limit przyjęć do Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie to 200 osób. Do Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych w Poznaniu przyjętych zostanie 115 osób.

WKU poinformowało dziś o opublikowaniu decyzji Ministra Obrony Narodowej nr 75/MON zmieniającej decyzję w sprawie naboru do Szkół Podoficerskich w 2020 r. na szkolenie wojskowe zakończone egzaminem na podoficera.

Ogłoszony limit przyjęć do Szkół Podoficerskich wynosi 315 miejsc. Zmieniono także terminy składania wniosków. Treść aktu poniżej.

KLIKNIJ TUTAJ

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.