KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Policyjna akcja na S17. Sprawa powiązana z zaginięciem Mateusza Sobieraja

Dodano:
garwolin - Policyjna akcja na S17. Sprawa powiązana z zaginięciem Mateusza Sobieraja

Dziś około godziny 15.00 policjanci kryminalni przy zjeździe z S17 w kierunku Trąbek (DW805) rozpoczęli oględziny BMW o numerze rejestracyjnym podanym przez rodzeństwo zaginionego Mateusza Sobieraja. Tym pojazdem mężczyzna miał się poruszać, kiedy zaginął z niedzieli na poniedziałek.

- Zaginął NASZ BRAT Mateusz Sobieraj!  To najważniejszy post, jaki pisaliśmy w życiu. Błagamy: przeczytajcie go! Zaginął z niedzieli na poniedziałek. Po raz ostatni był widziany ,05-501 Piaseczno, ul Oreżna o godzinie 5:00 rano. Był ubrany w granatowy T-shirt, ciemne dżinsowe spodnie, buty sportowe. Mateusz ma około 1,60 cm wzrostu, włosy proste- ciemne- krótkie- przystrzyżone boki, oczy niebieskie, miedzy jedynkami na górze ma prześwit. Wyjechał samochodem BMW 3 z roku 2008, kolor ciemny granat/czarny o numerze rejestracyjnym WN4258J. Pytaliśmy bardzo wiele osób, ale nikt go od tamtej pory nie widział – napisało na FB rodzeństwo Mateusza.

Dziś policjanci przy zjeździe z S17 na DW  805 znaleźli auto, którym poruszał się mężczyzna. Trwają oględziny pojazdu. Na miejscu jest prokuratura. Z relacji Czytelnika wynika, że służby rozłożą w tamtym miejscu namiot.

Aktualizacja 16.40: Policja ujawniła w aucie zwłoki poszukiwanego 29-letniego Mateusza.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 7ac8478fe9) Odpowiedz

policja pilawska to jednak jest zajebista

sksk (, #IP e6103b48b0) Odpowiedz

był poszukiwany od kilku dni sam na własne oczy widziałem jak policjanci z Pilawy jeżdzili tą trogą kilka razy dziennie,kilka metrów od tego miejsca pod wiaduktem stoja po kilka godzin, jednym słowem policjanci z Pilawy skuteczni są tylko na klijentów providenta, w takiej sytułacji robią najazd na dom jak do grożnego bandyty..

(, #IP 6579980eec) Odpowiedz

Z pewnością było powiązane z narkotykami tam tego dużo jest albo coś za dużo wiedział pędzel będzie na pewno wiedzial

(, #IP 420bd95e0d) Odpowiedz

Tak, faktycznie tam stał od kilku dni...