KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

27 czerwca - VII Triathlon w Garwolinie

Dodano:
garwolin - 27 czerwca - VII Triathlon w Garwolinie

750 metrów do przepłynięcia, 20 km na rowerze i 5 km biegu. To zadanie, z którym zmierzą się uczestnicy VII Triathlonu Garwolińskiego. Zawody odbędą się 27 czerwca, a zapisy wystartują dzisiaj - punktualnie o godz. 10:00.


Triathlon Garwoliński to wydarzenie, które od 7 lat organizowane jest przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przy współpracy Fundacji AQUA LIFE, garwolińskiego oddziału WOPR, Garwolińskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Horyzont” oraz Stowarzyszenia Truchtacz.pl. Patronują mu Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak i Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.

To zawody dedykowane wszystkim miłośnikom pływania, jazdy na rowerze i biegania, którzy ukończyli 16. rok życia. Zawodnicy mają do przepłynięcia 750 metrów (Jezioro Mamut), do pokonania rowerem 20 km, a do przebiegnięcia 5 km. Start, meta i strefa zmian znajdują się w Parku Wodnym “Mamut” w Woli Rębkowskiej. Trasa rowerowa prowadzi do Huty Garwolińskiej, a bieg odbywa się drogami serwisowymi przy obwodnicy Garwolina.

REKLAMA:


Oprócz kategorii open kobiet i mężczyzn, zawodnicy rywalizują także w kategoriach wiekowych, a mieszkańcy powiatu garwolińskiego – w klasyfikacji powiatowej. Na każdego zawodnika na mecie będzie czekał medal, a na najlepszych – statuetki.

Tegoroczna, siódma edycja Triathlonu Garwolińskiego odbędzie się 27 czerwca. Zawodnicy wystartują z plaży o godzinie 10:00. A już dzisiaj o tej samej godzinie uruchomione zostaną zapisy. W tym roku w zawodach będzie mogło wziąć udział maksymalnie 100 zawodników, ale wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności. Triathlon zostanie przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa związanymi z pandemią koronawirusa.
Szczegółowy regulamin jest dostępny na www.csik.garwolin.pl
Link do zapisów: https://dostartu.pl/vii-triathlon-garwolinski-v4858


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.