Wiadomości z Garwolina

Jutro otwarcie Biedronki w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Jutro otwarcie Biedronki w Sulbinach

W czwartek 25 czerwca w Sulbinach zostanie otwarta kolejna w powiecie garwolińskim Biedronka. To największy market spółki Jeronimo Martins w powiecie.

Jutro otwarcie szóstej w powiecie garwolińskim i trzeciej w Garwolinie Biedronki. Będzie to największy na naszym terenie sklep spółki Jeronimo Martins. Powierzchnia zajmowana przez Biedronkę to 1100m2.

Budynek wybudowany przez spółkę Waldi ma powierzchnię całkowitą 4500m2. W lipcu ruszy tam kolejny salon meblowy WALDI.

REKLAMA:


Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej (na koniec I kwartału 2020 r.)  3010 sklepów zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2019 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 93 proc. produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając około 70 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wartość inwestycji Grupy Jeronimo Martins w Polsce od 1995 r. to ponad 14 mld zł.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Bida (, #IP a8524b2827) Odpowiedz

Nastepne dziadostwo , syf dla ukraincow

Ale kopyta z żelaza. (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

Podsumowując. Pacą podatki w Polsce, zatrudniają Polaków,sprzedają polskie towary. Ale ..., ale kopyta z żelaza! I co tak w ogóle dali nam Rzymianie?

cudze chwalicie... (, #IP 47353b173f) Odpowiedz

A gdzie był pan redaktor Kuriera Garwolińskiego, jak otwierałem swój polski sklep od A do Z?

... (, #IP 2e8672eeb7) Odpowiedz

Kolejny bidamarket i komu to potrzebne...

(, #IP 7586649381) Odpowiedz

Ale ktoś ci każe tam robić zakupy?

bedok (, #IP 7dc609c6d8) Odpowiedz

a od kiedy to Jeronimo Martins jest polską firmą, panie Adrianie Stoń??? szanowny panie Jerónimo Martins SGPS, S.A. – portugalskie przedsiębiorstwo będące właścicielem między innymi sieci handlowej ,,Biedronka,, i drogerii HEBE prezesem Jeronimo Martins jest Pedro Soares dos Santos wiec arykulik do popraweczki delikatnej

Jeronimo Martins Polska (, #IP e688bd5755) Odpowiedz

Jeronimo Martins Polska S.A jest spółką zarejestrowaną w Polsce i w świetle polskiego prawa jest polska. Posiada polski NIP, polski REGON i numer KRS. Jerónimo Martins SGPS, SA Sociedade Aberta to jest coś zupełnie innego. Jasne jest, że istnienie spółki akcyjnej Jeronimo Martins Polska zainicjował tu portugalski kapitał, ale w tej chwili są to oddzielne podmioty. Oczywiście w jakiś sposób są od siebie zależne. Dzięki temu, że Jeronimo zdecydowało się zarejestrować spółkę również w Polsce, Biedronka płaci w Polsce podatki, podobnie jak Rossman. Osobiście szanuję decyzję tych firm :-)

bedocki (, #IP 7dc609c6d8) Odpowiedz

aha czyli wg panskiego myslenia jesli zarejestruje swoja firmę w Stanch Zjednoczonych to bedzie to firma amerykanska prawda , otóż nie szanowny panie Jeronimo Martins dalej pozostaje firma portugalską zarejestrowana w Polsce i w swietle nawet Polskiego prawa jest to firma Portugalska to ze posiada polski nip regon itd nie swiadczy o niczym to ze placi tu podatki równiez a to poprostu z ekonomicznego punktu widzenia bardziej oplacalene wiec firma dalej jest firma portugalską niestety