lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Salon Recman obchodzi pierwsze urodziny. Wygraj stylowe męskie dodatki!

Dodano:
garwolin - Salon Recman obchodzi pierwsze urodziny. Wygraj stylowe męskie dodatki!

Już niebawem garwoliński salon Recman będzie obchodzić pierwsze urodziny! Z tej okazji marka zaprasza wszystkich do skorzystania z 20% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment! Promocja będzie obowiązywać w salonie mieszczącym się przy ul. Kościuszki 25 w Garwolinie przez dwa dni - 3 oraz 4 lipca.


Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych Czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:
    • I miejsce: perfumy Black by Recman + gadżety
    • II miejsce: spinki Recman + gadżety
    • III miejsce: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: krawat czy mucha - co wybierasz i dlaczego?. Odpowiedź prześlij na adres mailowy konkurs@kuriergarwolinski.pl (w treści wiadomości koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, jest to niezbędne do odbioru nagrody). Czekamy do 01.07.2020r. do godziny 18:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman (ul. Kościuszki 25 w Garwolinie).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

Artykuł sponsorowany