lemar lipiec 2021

Rozrywka | Kultura Garwolin

Zaprezentowali się przed garwolińską publicznością po raz ósmy

Dodano:
garwolin - Zaprezentowali się przed garwolińską publicznością po raz ósmy

Dziś odbyła się kolejna Gala Street Dance Studio. W tym roku na deskach CSiK w 18 pokazach tanecznych wystąpiło 65 tancerzy.

- Przygotowania do ósmej gali były bardzo trudne. Zdecydowaliśmy się na treningi online, bo gdybyśmy sobie zrobili dwa miesiące przerwy, to zorganizowanie gali nie byłoby możliwe. Mogliśmy w drugiej połowie maja wrócić na salę i kiedy już wszystko mieliśmy dograne, to w ramach „poluzowań” ograniczono nam liczbę osób do siedmiu, więc uniemożliwiono nam całkowicie prowadzenie zajęć.  Musieliśmy znaleźć nową lokalizację, prowadzić zajęcia na zewnątrz i organizować dużo godzin dodatkowych treningów, więc było to bardzo, bardzo ciężkie. Myślę, że z tych wszystkich ośmiu gal, które robiliśmy, to teraz dzieciaki i instruktorzy musieli największy wysiłek ponieść, żeby to przygotować – mówi Katarzyna Szeląg ze Street Dance Studio.

REKLAMA:


Na scenie pokazały się grupy od początkujących przez średniozaawansowane do zaawansowanych.
- Grupy głównie prezentowały street dance- był hip hop,  był popping, był locking. Chłopaki robili też elementy breakingu. Na takie elementy zdecydowali się tancerze bardziej zaawansowani – dodaje Katarzyna Szeląg.

Jak zawsze w ramach urodzin organizatorzy rozdali ubrania: bluzy, koszulki, czapeczki. Były też worki i plecaki od firmy streatwearowej Garwolalka Macieja Domaszczyńskiego.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 120

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.