Wiadomości z Garwolina

Fałszywy alarm bombowy w garwolińskim sądzie

Dodano:
garwolin - Fałszywy alarm bombowy w garwolińskim sądzie

23 czerwca do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęła informacja,że w budynku Sądu Rejonowego w Garwolinie został podłożony ładunek wybuchowy. Informacja okazała się fałszywa.

- W dniu 23 czerwca około godz. 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odebrał wiadomość z informacją, że w budynku usytuowanym w Garwolinie przy Alei Legionów 46 został podłożony ładunek wybuchowy. Policjanci niezwłocznie podjęli czynności mające na calu zweryfikowanie tych doniesień, sprawdzali budynek oraz przyległy teren. Na szczęście alarm okazał się fałszywy. Trwają czynności do ustalenia nadawcy, który nadesłał fałszywą wiadomość - informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.