lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Kierowali pojazdami bez uprawinień i pod pływem alkoholu

Dodano:
garwolin - Kierowali pojazdami bez uprawinień i pod pływem alkoholu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 2 prawa jazdy.


22 czerwca, Sulbiny

68-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Audi, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z dwoma pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

25 czerwca, Żelechów
Mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Seat, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

27 czerwca, Nowa Krępa

35-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciły prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.