KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

GDDKiA chce udoskonalać MOP-y. Pomóż wypełniając ankietę

Dodano:
garwolin - GDDKiA chce udoskonalać MOP-y. Pomóż wypełniając ankietę

GDDKiA chce poznać preferencje użytkowników Miejsc Obsługi Podróżnych, dlatego przygotowała specjalną ankietę.

Obecnie mamy 230 MOP-ów wszystkich trzech kategorii i wraz z rozwojem sieci dróg szybkiego ruchu przybywają kolejne. Możemy na nich w trakcie podróży zaplanować niezbędną przerwę i odpoczynek, zatankować paliwo, zjeść posiłek, a na niektórych nawet przenocować w hotelu. GDDKiA stale pracuje nad udoskonalaniem infrastruktury drogowej. Zaprasza wszystkich użytkowników do wypełnienia ankiety, która pomoże nam usprawnić również MOP-y, które są jej ważnym elementem.

I, II, III…
To nie odliczanie do startu, a kategorie Miejsc Obsługi Podróżnych, jakie GDDKiA buduje przy drogach szybkiego ruchu. GDDKiA zarządza MOP podstawowymi, czyli kategorii I z parkingami i toaletami.

REKLAMA:


MOP-y wyższej kategorii II zarządzane są przez dzierżawców. Na nich kierowcy mogą zatankować paliwo i skorzystać z obiektów gastronomicznych. MOP-y najwyższej kategorii III, również zarządzane są przez prywatne podmioty i dodatkowo mogą posiadać miejsca noclegowe.
    • Zobacz mapę MOP
    • Więcej o MOP tutaj: https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/35872/Miejsca-Obslugi-Podroznych-wazny-element-infrastruktury-drogowej

Odpoczynek w podróży
Podczas jazdy, zwłaszcza w okresie wysokich temperatur, pamiętaj o nawadnianiu i przerwach w trakcie jazdy. Krótki odpoczynek pozwoli zachować odpowiednią koncentrację podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Idealnym miejscem do tego są właśnie MOP-y.

GDDKiA zaprasza do ankiety - czeka na opinie użytkowników dróg
„Jeżeli chcemy wprowadzić praktyczne zmiany, ulepszenia i wyższe standardy na MOP-ach przy drogach krajowych, musimy poznać opinię ich użytkowników. Odwiedzając takie miejsce w trakcie wakacji, zwróć uwagę, co można zmienić, a co ewentualnie poprawić” - pisze na swojej stronie GDDKiA.
Poniżej ankieta, której wypełnienie zajmie tylko kilka minut. GDDKiA czeka na opinie do końca lipca.

Link do ankiety TUTAJ.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.