KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Pierwsze posiedzenie miejskiej rady seniorów II kadencji

Dodano:
garwolin - Pierwsze posiedzenie miejskiej rady seniorów II kadencji

W dniu 25 czerwca odbyło się pierwsze posiedzenie garwolińskiej rady miejskiej seniorów II kadencji. Burmistrz miasta Marzena Świeczak wraz z przewodniczącym rady miasta Jarosławem Jaskułą wręczyli radnym zaświadczenia o wyborze i życzyli owocnej pracy na rzecz społeczności lokalnej.


Zgodnie z regulaminem radni seniorzy na pierwszym posiedzeniu wybrali przewodniczącego, wiceprzewodniczącego i sekretarza. Przewodniczącym rady miasta seniorów został Sławomir Ziędalski, wiceprzewodniczącym Jan Sprzęczka, a sekretarzem Barbara Sokół.

W skład miejskiej rady seniorów wchodzą: Grażyna Poreda, Sławomir Ziędalski, Krzysztof Całczyński, Jadwiga Tukendorf, Władysław Małecki, Barbara Sokół, Jan Sprzęczka, Jerzy Winek i Mieczysław Belka.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.