KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Zostań żołnierzem RP! W środę i czwartek zapraszamy na Skwer Solidarności

Dodano:
garwolin - Zostań żołnierzem RP! W środę i czwartek zapraszamy na Skwer Solidarności

Spotkaj się z żołnierzami 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, Wojskowym Ośrodkiem Farmacji i Techniki Medycznej w Celestynowie oraz z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Garwolinie. Już 1 i 2 lipca zapraszamy na skwer Solidarności w Garwolinie.

Nie wiesz jakie zastosowanie monokular uniwersalny? Zastanawiasz się ile waży kamizelka kuloodporna? Jak wygląda maska przeciwgazowa MP6? Chciałbyś zobaczyć wojskowy sprzęt transportowy typu Jelcz, quad czy motocykl. A może interesuje Cię broń? Już jutro i pojutrze w godzinach od 9 do 14.00 w centrum Garwolina na wszystkich zainteresowanych tematyką militarną, będą czekali żołnierze 61 blp w Grójcu oraz żołnierze i pracownicy WOFiTM w Celestynowie oraz WKU Garwolin.

Zapraszamy na wydarzenie wszystkich, zarówno tych, którzy są zainteresowani służbą wojskową jak i tych, którzy mają jeszcze wątpliwości. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy również do wzięcia udziału w evencie rodziców z dziećmi, nie zabraknie kamuflowania twarzy wojskowymi farbkami oraz malowanek o tematyce wojskowej. 

Spotkajmy się na skwerze!
22 czerwca 2020 roku rozpoczął się kolejny etap kampanii „Zostań Żołnierzem RP”. Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych na terenie całego kraju z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiać będą przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie.  Dotychczasowe edycje kampanii Zostań Żołnierzem RP przyniosły wymierne efekty - od 14 października 2018r., czyli od rozpoczęcia kampanii do stycznia 2020 roku złożono ponad  43 tysiące wniosków o powołanie do służby wojskowej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.