KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Nowy dzielnicowy miasta Garwolin

Dodano:
garwolin - Nowy dzielnicowy miasta Garwolin

Obowiązki dzielnicowego w mieście Garwolin objęła sierż. szt. Karolina Parzyszek, która do tej pory realizowała zadania służbowe w Zespole do Spraw Prewencji w Borowiu. Nowy dzielnicowy będzie dysponował telefonem służbowym o nr 519 035 327 i będzie można się z nim kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda”.

Nowy dzielnicowy miasta Garwolin – rejonu nr 1 jest policjantką z 8-letnim stażem służby w Policji. Dotychczas realizowała zadania policjanta pionu prewencji w Zespole do Spraw Prewencji w Borowiu. Na mocy decyzji kierownictwa garwolińskiej komendy, zostały jej powierzone obowiązki dzielnicowego.

Rejon służbowy nr 1 w którym dzielnicowym będzie sierż. szt. Karolina Parzyszek obejmuje część terenu miasta Garwolin.

REKLAMA:


Rejon nr I obejmuje ulice w Garwolinie: Lubelską, Żeromskiego, Słoneczną, Różaną, Kwiatową, Spokojną, Słowackiego, Rataja, Gracjanów, Polną, Al. Legionów, Wiejską, Ogrodową, Sobieskiego, Zawady, Studzińskiego, Asnyka, Lelewela, Źródlana, Wojciechowskiego, Moniuszki, Bacha, Szymanowskiego, Mozarta, Beethovena, Narutowicza, Zarzecze, Konopnickiej, Wańkowicza, Kraszewskiego, Błonie, Hłaski, Wesoła, Bukowa, Owocowa, Mickiewicza, ks. Jana Twardowskiego.

Z dzielnicowym można kontaktować się: telefonicznie pod tel. 519 035 327 pod numerem telefonu nr 47 7075 232, a także e-mailowo, pisząc na adres: dzielnicowy.garwolin1@ra.policja.gov.pl.

Życzymy nowemu dzielnicowemu zacieśniania współpracy z lokalnym społeczeństwem i efektywnego współdziałania w ramach poprawy i utrzymania publicznego bezpieczeństwa.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.