KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kierujący motorowerem i pasażer podróżowali będąc pod wpływem alkoholu

Dodano:
garwolin - Kierujący motorowerem i pasażer podróżowali będąc pod wpływem alkoholu

4 lipca w Chotyni policjanci ujawnili pijanego 40-letniego kierującego motorowerem. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy.

- 40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna przewoził pasażera który nie posiadał hełmu ochronnego oraz znajdował się w stanie nietrzeźwości ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie - informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

Ponadto w ubiegłym tygodniu za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym jedna osoba straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy, a w dwóch przypadkach policjanci ujawnili, że kierujący mieli nieważne dokumenty.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Bedok (, #IP 9c573c054b) Odpowiedz

To pewnie głupi i głupszy ciekawe czy mieli ciepełko hee

mundurowy (, #IP ba52342685) Odpowiedz

Znam ich to niezłe patusy xD