KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadki w Sulbinach i Żelechowie

Dodano:
garwolin - Wypadki w Sulbinach i Żelechowie

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki drogowe. Funkcjonariusze obsługiwali też 25 kolizji drogowych.Zderzenie dwóch aut w Żelechowie. Dwie osoby w szpitalu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu 1 lipca w Żelechowie na skrzyżowaniu ulic Alei Wojska Polskiego/Sienkiewicza po godzinie 21.40. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierująca samochodem marki volvo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, na skutek czego doszło do zderzenia z samochodem marki Citroen, którym kierowała 20-letnia mieszkanka powiatu ryckiego. Kierująca volvo i pasażerka citroena zostały przetransportowane do szpitala. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Żelechowie.

REKLAMA:


Potrącenie rowerzystki w Sulbinach
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu 3 lipca w Sulbinach na ul. Leśnej przed godziną 12. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 54-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierując samochodem marki Tarpan podczas wykonywania manewru wyprzedzania jadącej w tym samym kierunku rowerzystki, nie zachował bezpiecznego odstępu doprowadzając do jej potrącenia. 24-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego w wyniku upadku doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.