KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Fantastyczny bieg Emilii Mazek w Piasecznie

Dodano:
garwolin - Fantastyczny bieg Emilii Mazek w Piasecznie

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe w Piasecznie przy współudziale Urzędu Gminy, było organizatorem biegów lekkoatletycznych p.n. „Piaseczyńska Piątka”. W zawodach na tym dystansie wzięło udział ponad 200 uczestników z całego kraju, a ze względu na pandemię koronowirusa, biegaczy podzielono na 8 serii po 30 zawodników. Z dużym powodzeniem wystąpiła w tej rywalizacji zawodniczka Wilgi Garwolin - nasza super rekordzistka - Emilia Mazek.


Po doskonałym biegu, pokonała 5000m w fantastycznym czasie - 17 minut, 24.35s i poprawiła swój rekord powiatu aż o 35 sekund. - Emilka „po drodze” uzyskała 3.27 na pierwszy kilometr, 6.52 na 2 km i 10.23 na 3 km, by na mecie znokautować swoje rywalki i z ogromna radością na twarzy, realizować swoje sportowe marzenia - komentuje trener Stanisław Buszta.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.