Ciekawe tematy z Garwolina

Stan prac na moście na Wiśle w ciągu S2 (POW)

Dodano:
garwolin - Stan prac na moście na Wiśle w ciągu S2 (POW)

GDDKiA informuje o postępach prac przy budowie mostu na S2 (Południowa Obwodnica Warszawy) w Warszawie.

GDDKiA informuje, że na trzech nurtowych podporach południowej części mostu do zabetonowania pozostały ostatnie segmenty nawisowe. Na nitce północnej, gdzie konstrukcja mostu została połączona na przełomie lutego i marca bieżącego roku, wykonawca prowadzi prace wykończeniowe.
Na moście głównym po stronie Wilanowa wykonywane jest zbrojenie i betonowanie kap chodnikowych, a po stronie Wawra – izolacja ustroju nośnego, zbrojenie i betonowanie kap chodnikowych, ustawianie krawężnika z montażem deski gzymsowej i montaż barier energochłonnych oraz na jezdni prawej wykonywanie nawierzchni żywicznej na kapach chodnikowych, układanie asfaltu twardolanego.

Po wschodniej i zachodniej stronie mostu zakończono prace konstrukcyjne na prowadzących do niego estakadach, gdzie w chwili obecnej wykonywane są kapy chodnikowe, montaż barier energochłonnych i kotew pod ekrany, roboty brukarskie, prace antykorozyjne i inne roboty wykończeniowe.

źródło: GDDKiA

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.