KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Zderzenie dwóch aut w miejscowośći Wygoda

Dodano:
garwolin - Zderzenie dwóch aut w miejscowośći Wygoda

Dziś około godziny 13.00 na DW 805 w miejscowości Wygoda zderzyły się dwa auta osobowe. Na miejscu zdarzenia jest straż pożarna, pogotowie i policja.

Więcej informacji niebawem.

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi.

Edit. 10.07.2020, godz. 15.00
Na chwilę obecną nie ma jeszcze pełnych informacji od policji. Czytelnik informuje, że w zdarzeniu udział brał też samochód ciężarowy.

REKLAMA:


Aktualizacja 11 lipca 2020r.
- W miejscowości Wygoda po godzinie 13 doszło do kolizji z udziałem trzech aut. Kierowca samochodu marki Opel wyprzedzał w miejscu niedozwolonym samochód ciężarowy, a z drogi podporządkowanej wyjeżdżał pojazd marki Infinity, którego kierowca nie zastosował się do znaku B 20 STOP. Doszło do zderzenia się pojazdów osobowych, a następnie Opel uderzył w samochód ciężarowy. Czynności wyjaśniające prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.