KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Zmiana organizacji ruchu od węzła Lubelska do Ostrowika

Dodano:
garwolin - Zmiana organizacji ruchu od węzła Lubelska do Ostrowika

Od wczoraj (10 lipca), w ramach prac związanych z realizacją inwestycji, wdrożony został kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu na S17. Kierowcy mają do dyspozycji wschodnią jezdnię przyszłej drogi ekspresowej na odcinku od węzła Lubelska do początku obwodnicy Kołbieli. Uwaga, jezdnia w kierunku Lublina nadal będzie zwężona do jednego pasa.


Chodzi o ok. 15 km odcinek między Warszawą a Kołbielą. Do tej pory kierowcy korzystali z jednej jezdni w obu kierunkach. Teraz, jadąc od strony Lublina w kierunku Warszawy, w Ostrowiku wjadą na nową jezdnię przyszłej S17 i będą mieli do dyspozycji wszystkie pasy ruchu do węzła Góraszka.

Natomiast na jezdni zachodniej (w kierunku Lublina), nadal dostępny będzie tylko jeden pas ruchu. Będą tam trwać prace związane z wykonaniem docelowego oznakowania poziomego.

REKLAMA:


Na razie nie zmienia się organizacja ruchu na obwodnicy Kołbieli (8,7 km), gdzie wykonawca prowadzi prace związane m.in. z montażem barier i malowaniem oznakowania poziomego. O zmianach będziemy informować.
GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do ograniczeń prędkości.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gosc (, #IP 78b2231aef) Odpowiedz

ale drogowcy zapomnieli zrobić zjazdu z 17 ki na otwock .ludzie błądzili bo podobno jest zjazd ale nie ma żadnych znaków informujących o tym...