KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Inwestycyjne lato w Żelechowie

Dodano:
garwolin - Inwestycyjne lato w Żelechowie

W Żelechowie modernizowana jest ulica Sikorskiego, zakończone zostały prace na ul. Piłsudskiego i Staszica. Na ukończeniu jest też wykonanie elewacji dworku przy Alei Wojska Polskiego.

Rozpoczęły się prace związane z przebudową ulicy Sikorskiego w Żelechowie. Wykonawcą robót budowlanych jest firma FEDRO z Osiecka. W obecnej chwili trwają prace rozbiórkowe chodników. Planowany zakres prac przewiduje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej oraz przebudowę chodników. Na przedmiotową inwestycję gmina Żelechów otrzymała rządowe wsparcie finansowe w ramach programu Fundusz Dróg Samorządowych w wysokości 70 % wartości zadania.Zakończono prace budowlane związane z przebudową ulic Marszałka Józefa Piłsudskiego i Staszica. Zakres prac obejmował przebudowę chodników oraz wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej i oznakowania poziomego i pionowego. Wykonawcą prac była firma F.H.U. BRUK-BUD z Pogorzeli koło Osiecka.


REKLAMA:


Zadanie zrealizowane z udziałem środków rządowych w wysokości 75% w ramach programu Fundusz Dróg Samorządowych.

Na ukończeniu są prace budowlane związane z wykonaniem elewacji na zabytkowym dworku przy Aleja Wojska Polskiego w Żelechowie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.