KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Policjant na wolnym ruszył w pościg...

Dodano:
garwolin - Policjant na wolnym ruszył w pościg...

Policjant z garwolińskiej drogówki w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kolizji drogowej. Mężczyzna doprowadził do stłuczki i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkiem zdarzenia był mundurowy, który od razu ruszył w pościg za 21-latkiem.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 11 lipca 2020 r., przed godziną 13.00 w miejscowości Miętne. Świadkiem kolizji był 40-letni policjant jadący swoim prywatnym samochodem. Mundurowy ruszył w pościg za uciekinierem, równocześnie informował o sytuacji oficera dyżurnego garwolińskiej jednostki, który wysłał w teren radiowozy.

21-latek został przekazany policjantom, którzy przyjechali na miejsce. Mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym ponad 0,2 promile. Jak się również okazało, posiadał sądowy wyrok zakazujący prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

REKLAMA:


Młody mężczyzna będzie musiał pokryć straty materialne, powstałe w wyniku kolizji. Przypominamy, że ubezpieczenie OC nie pokrywa szkód spowodowanych przez pijanych kierowców i tych, którzy nie mają prawa jazdy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.