KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Aż 112 pojazdów skontrolowała grupa SPEED

Dodano:
garwolin - Aż 112 pojazdów skontrolowała grupa SPEED

112 skontrolowanych pojazdów, 88 nałożonych mandatów karnych na kierowców, zatrzymane 2 prawa jazdy i 14 dowodów rejestracyjnych - to wynik tygodniowej akcji garwolińskiej grupy „SPEED”.

Podczas tygodniowej akcji policjanci „drogówki” skontrolowali 112 pojazdów, nałożyli na kierujących 77 mandatów karnych za przekroczenie prędkości. Mundurowi zatrzymali dwa prawa jazdy i 14 dowodów rejestracyjnych.

Ładna pogoda i coraz lepsze drogi "zachęcają" niektórych kierowców do łamania przepisów prawa. W ten sposób osoby te powodują zagrożenie nie tylko dla siebie, ale stwarzają niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia innych uczestników dróg, często nie zdając sobie z tego sprawy. Do najbardziej zagorzałych zwolenników poruszania się z dużą prędkością nie docierają przekazy edukacyjno-profilaktyczne, ani informacje o kolejnych tragediach, do jakich dochodzi na drodze.

REKLAMA:


Aby przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom na drodze działa grupa „SPEED”. Policjanci działają zdecydowanie, ukrócając karygodne zachowania na drodze i są wszędzie tam, gdzie dochodzi do nielegalnych wyścigów oraz notorycznego przekraczania prędkości.

Zespół „SPEED” działa na terenie całego powiatu garwolińskiego, wykorzystując przede wszystkim radiowozy nieoznakowane. Funkcjonariusze prowadzą zarówno pomiary statyczne, jak i dynamiczne.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.