Wiadomości z Garwolina

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Dodano:
garwolin - Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 23 lipca 2020 r. w miejscowości Chromin po godzinie 15.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego. W dniu 23 lipca 2020 r. około godziny 15.15 w miejscowości Chromin 60-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Yamaha, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z nieustalonym pojazdem typu bus, który wyprzedzał nieustalonego rowerzystę, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Osoby, które posiadają informacje na temat przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, telefon 47 70 752 00 lub 47 70 752 71.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.