Wiadomości z Garwolina

Wypadki w Nowym Puznowie i Chrominie

Dodano:
garwolin - Wypadki w Nowym Puznowie i Chrominie

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego odnotowaliśmy 2 wypadki drogowego. Policjanci obsługiwali 20 kolizji drogowych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w dniu 21 lipca w Nowym Puznowie o godzinie 15.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki VW uderzył w jadący przed nim samochód marki Opel. Kobieta kierująca oplem w momencie wyprzedzania wykonywała manewr skrętu w lewo. Do szpitala została przewieziona kierująca corsą, jak i podróżujące z nią dzieci w wieku 6 i 9 lat. Kierowcy trzeźwi. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego. W dniu 23 lipca 2020 r. około godziny 15:15 w miejscowości Chromin 60-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Yamaha, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z nieustalonym pojazdem typu bus, który wyprzedzał nieustalonego rowerzystę, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.