Wiadomości z Garwolina

Policjanci w czasie wolnym zatrzymali pijanego kierowcę

Dodano:
garwolin - Policjanci w czasie wolnym zatrzymali pijanego kierowcę

Policjantem jest się niezależnie od sytuacji, a każdy dzień przynosi wiele wyzwań, nie tylko na służbie. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie wraz z naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Pijany mężczyzna miał ponad 2,20 promila alkoholu w organizmie. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Reagujmy widząc pijanego kierowcę. Może to zapobiec wielu tragediom.

W piątek w nocy policjanci jadący prywatnym samochodem zauważyli nieprawidłowo jadącego forda. Kierowca nie był w stanie utrzymać prawidłowego toru jazdy i nie stosował się do przepisów ruchu drogowego. Jechał zygzakiem i stwarzał niebezpieczeństwo dla innych użytkowników. Policjanci bez chwili namysłu ruszyli za kierowcą forda, a o wszystkim powiadomili dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował policjantów będących na służbie. Kierowca zatrzymał się na posesji w gminie Garwolin, był pijany i miał duże problemy z utrzymaniem się na nogach. Badanie alkomatem wykazało, że 46–letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego miał ponad 2,20 promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA:


Szybka reakcja podkom. Dariusza Rogali i asp. szt. Mariusza Kopańskiego nie pozwoliła na dalszą, niebezpieczną podróż pijanego kierowcy. Za popełnione przestępstwo mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna.

Reagujmy, widząc, że za kierownicę wsiada nietrzeźwa osoba, nie pozostawajmy obojętni również wtedy, gdy na jezdni zatacza się pieszy lub rowerzysta - poinformujmy o tym policję. Może to zapobiec wypadkom drogowym i wielu tragediom.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

xyz (, #IP e9e5eeb5f3) Odpowiedz

żenada, to w końcu dzielne policmajstry uniemożliwili mu dalsza jazdę, ale autor artykułu nie napisał w jaki sposób to zrobili, czy zatrzymał się on sam na terenie posesji i skończył swoją pijacką jazdę !?

odpowiedź (, #IP 086639ca63) Odpowiedz

Panie xyz i inni ciekawi ! Proszę zapytać panie ze sklepu nocnego w pasażu przy ul Kościuszki co wyprawiał ten kierujący, i jakie zagrożenie stwarzał. Myślenie niektórych komentujących ogranicza się do tego, że gdy pojawili się w tym miejscu i czasie to pytają co robili o tej porze , w tym miejscu? Jak by ich nie było pytali by gdzie byli?

Lolek (, #IP e171e026d0) Odpowiedz

Nikoś jak ty mi teraz zaimponowałeś przez całą służbę pracowałeś na opinię lenia a tu teraz nagle w przypływie blasku fleszy taki wyczyn do prawdy zdumion jestem że wieloletnią opinię rzuciłeś na stos.Aż mi łzy radości oczy zalały ciekawe co byś zrobił gdyby ten zbój nie wjechał na posesję