Ciekawe tematy z Garwolina

Pijani kierowcy na drogach powiatu

Dodano:
garwolin - Pijani kierowcy na drogach powiatu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy.


22 lipca, Gończyce
35-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

REKLAMA:


22 lipca, Podebłocie

36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie po użyciu wynoszącym ponad 0,2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

25 lipca, Parcele Rębków
46-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 2.20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy podczas interwencji. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.