Wiadomości z Garwolina

Powiat umieści stację meteorologiczną w Miętnem

Dodano:
garwolin - Powiat umieści stację meteorologiczną w Miętnem

21 lipca władze powiatu garwolińskiego podpisały umowę z władzami województwa mazowieckiego na dofinansowanie stacji meteorologicznej w powiecie garwolińskim.

21 lipca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie wicestarosta powiatu garwolińskiego Marek Ziędalski, członek zarządu powiatu garwolińskiego Krzysztof Ośka i skarbnik powiatu garwolińskiego Jolanta Zawadka w obecności marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika oraz członka zarządu województwa mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej podpisali umowę na dofinansowanie zadania „Zakup i montaż stacji meteorologicznej” w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Monitoringu Suszy Rolniczej Mazowsze 2020.

Kwota dofinansowania wynosi 43 296,00 zł. Realizacja zadania pozwoli na dokładne odczyty zjawisk meteorologicznych występujących na terenie powiatu. Stacja meteorologiczna zostanie umiejscowiona w Miętnem.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Praca (, #IP 373cc39ec0) Odpowiedz

Ludzie, co miał załatwić jak była jedyną kandydatką? JEDYNĄ KANDYDATKĄ! Normalni jesteście? Włączcie myślenie. Pełni jadu, zawiści, szczególnie te rzekome współpracowniczki/ współpracownicy z dwójki? Ale co się dziwić, niektórzy ludzie są mściwi jak inny ma lepiej albo po tym jak tracą stołki.

pijemy szampana (, #IP ac8c7a317c) Odpowiedz

my w Dwójce otwieramy szampany i się weselimy, należy współczuć społeczności Unina....

nepotyzm w powiecie (, #IP ac8c7a317c) Odpowiedz

to się w głowie nie mieści, podobno starosta załatwił żonie stołek dyrektora szkoły?, nie poradziła sobie w Garwolinie to ją do Górzna wzięli, ciekawe jaką cenę zapłaci powiat wójtowi?!

Dyrektor (, #IP b0f3c47830) Odpowiedz

Nie w gorznie a w uninie podobno

Nicola (, #IP 9c5b87f6fa) Odpowiedz

pomówienie, oszczerstwo, naruszenie dobrego imienia. Nie ma żadnego znaczenia znak zapytania na końcu posta. Dobranoc. hehehe.

kumoterstwo i kolesiestwo (, #IP 152682e7d9) Odpowiedz

w innych gminach to samo ;wójt załatwia pracę dla rodziny; dyrektor (radny powiatowy)przenosi nauczycielkę języka polskiego z długoletnim stażem na świetlicę po to by zatrudnić swojego.

Stop (, #IP db37e014d0) Odpowiedz

Ktoś się tu zagalopował w tym oczernianiu. 1. Artykuł dotyczy innej materii, więc nie dajmy się podpuszczać sfrustrowanej Irenie, która nie radzi sobie z własnym życiem 2. Starosta, którego znam to człowiek z zasadami, więc komuś te intrygi niezbyt wychodzą.