Wiadomości z Garwolina

Potrącenie na przejściu dla pieszczych obok Eurocash

Dodano:
garwolin - Potrącenie na przejściu dla pieszczych obok Eurocash

Dziś przed godziną 17.00 na ulicy Trakt Lwowski w Garwolinie na przejściu dla pieszych (obok Eurocash) doszło do potrącenia dwóch osób.

Dziś około godziny 17.00 na ulicy Trakt Lwowski w Garwolinie na przejściu dla pieszych (obok Eurocash) samochód osobowy marki Citroen potrącił dwie osoby - poinformował nas Czytelnik.

Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Wiećej informacji wkrótce.

Za zdjecia i informacje dziekujemy Czytelnikowi.

AKTUALIZACJA 09.37, 30 lipca 2020
Policja informuje, że przez przejście dla pieszych przejeżdżały dwie nastolatki na jednym rowerze.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że dwie 15-letnie dziewczyny przejeżdżały jednym rowerem przez oznakowane przejście dla pieszych, wjeżdżając pod jadący samochód marki Citroen, którym kierowała 65-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego. Do szpitala zostały przewiezione dwie rowerzystki. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gosc (, #IP 8365c15091) Odpowiedz

a ja pytam gdzie patrole policji? Jeżdżą po pasach na rowerach.śmigaja na deskorolkach po ulicy,np w Pilawie sciezka rowerowa a jeżdżą ulicą gdzie policja???

Szaleństwa w centrum Garwolina po 22 (, #IP f34b6c63b3) Odpowiedz

W centrum miasta po 22 jeden wielki ryk i wyścigi samochodów i motocykli. Gdyby policja ustawiła się z radarem to poleciały by prawka.