Wiadomości z Garwolina

1 sierpnia zawyją syreny

Dodano:
garwolin - 1 sierpnia zawyją syreny

Garwolin pamięta! 1 sierpnia miasto Garwolin i powiat garwoliński uczczą wspólnie 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny upamiętniając godzinę "W". Nastepnie odbędą się uroczystości na skwerze im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, przy pomniku poświęconym pamięci Armii Krajowej.

2 sierpnia o godzinie 10.00 zostanie odprawiona Msza Święta w kolegiacie w intencji poległych i walczących w Powstaniu Warszawskim.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kto wydał pozwolenie na użycie środków pirotechnicznych na imprezie masowej? (, #IP cfd590a557) Odpowiedz

Czy zostały zachowane wymagane 30 metrów odległości od publiczności w trakcie pokazu pirotechnicznego? Kiedy będzie można wreszcie przyjść bezpiecznie z dzieckiem na takie obchody Powstania warszawskiego gdzie nie ma dymu i ognia który dusi uczestników?

Marley (, #IP 63dfb7e504) Odpowiedz

Żeby tylko włodarze nie zapomnieli zaprosić Prawdziwych Patriotów bez koszulek ale z racami w ręku i z patriotycznymi hasłami typu ,,legijna Huta Czechy,, Kombatantom na pewno serce rośnie na widok takiej oprawy