Wiadomości z Garwolina

Burmistrz miasta Garwolina wraz z rodziną na kwarantannie

Dodano:
garwolin - Burmistrz miasta Garwolina wraz z rodziną na kwarantannie

Burmistrz miasta Garwolina wraz z rodziną trafiła na kwarantannę. O zdarzeniu poinformowała wczoraj w nocy na swoim Facebooku.


- Moi Drodzy! Aby wyprzedzić wszelkie spekulacje i „nadinterpretacje” TAK - stosujemy się do zaleceń sanepidu i od dzisiejszego popołudnia rozpoczęliśmy rodzinną, domową kwarantannę. Potrwa ona do momentu otrzymania wyników badań, które mam nadzieję będą pozytywne dla nas, a nie wirusa. NIE – nie miało to żadnego związku z pełnieniem przeze mnie obowiązków służbowych. Miasto i urząd funkcjonują normalnie
– napisała na swoim FB burmistrz miasta Garwolin Marzena Świeczak.

REKLAMA:


- W łańcuszku zdarzeń jestem osobą, która ma kontakt z osobą, która miała kontakt z osobą, która miała kontakt z osobą zarażoną. Jak sami widzicie sytuacja, z którą teraz musi się zmierzyć moja rodzina może spotkać każdego. Zarażenie COVID-19 w wielu przypadkach może przebiegać bezobjawowo, a ewentualny pozytywny wynik osoby narażonej na kontakt skutkuje skierowaniem na obowiązkową kwarantannę kolejnych, często również przypadkowych osób. Procedury są procedurami i musimy się do nich stosować. W moim przypadku kontakt z osobą, której wyszedł pozytywny wynik testu miał mój syn. Aktualnie nie ma mowy o zarażeniu mojej rodziny, ale w pełni spokojni będziemy dopiero po otrzymaniu wyniku testu. Trzymajcie kciuki  i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia PS. Dziękuję wszystkim, którzy tak bardzo troszczą się o moje zdrowie fizyczne i psychiczne – dodała włodarz.

Burmistrz telefon o konieczności przejścia na kwarantannę otrzymała wczoraj.

zdjęcie: FB Burmistrz Miasta Garwolina


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

urzędnik (, #IP ac8c7a317c) Odpowiedz

Jak na urzędnika szanowna burmistrz to brak odpowiedzialności mi szacunku do innych, po co pani przyszła na mszę do kościoła i naraziła pielgrzymów oraz inne osoby ? teraz przewodniczący rady miasta oraz starosta również powinni być na kwarantannie, a widać nie są i mogą zarażać potencjalnie inne osoby. Widać dla lokalnego sanepidu są różne standardy do stosowania przepisów - w zależności od sprawowanej funkcji-zobaczymy co na taką sytuację powie sanepid wojewódzki?

Sumienie za innych (, #IP 09b6b75bd1) Odpowiedz

Dlaczego posel już dzień w dzień nie bywa w starostwie odkąd nie ma tam pewnej pani? Czy jest chory i nie chce narażać innych? On zawsze taki odpowiedzialny...

(, #IP 03ba847ab0) Odpowiedz

Jakiego wirusa ludzie puknijcie się w ten pusty łeb

Maseczki (, #IP 9093b1d3e7) Odpowiedz

I znowu wraca temat maseczek w sklepach, jak już pisałem do redakcji żeby poruszyli temat ignorancji obowiązku noszenia maseczek w sklepach w Garwolinie a zwłaszcza w sklepach nocnych z alkoholem - może byście w końcu poruszyli ten temat, może w końcu coś by się zmieniło w mentalności ignorantów a i może sanepid i policja trochę by zainteresowali się tym tematem!!!

Długo będziesz cymbale donosił? (, #IP e6cba3e03b) Odpowiedz

Myślisz, że ten wirus nagle zniknie? Wierzysz w tę ściemę? Czekasz na cudowną szczepionkę?

(, #IP 9093b1d3e7) Odpowiedz

Naszczescie już jest bat na dwoją dup.. e, jak dostaniesz 500 to i ty uwierzysz - samolubny egoisto