Wiadomości z Garwolina

Utrudnienia w ruchu w związku z remontem ul. Kościuszki

Dodano:
garwolin - Utrudnienia w ruchu w związku z remontem ul. Kościuszki

Od czwartku 6 sierpnia 2020 r. w godzinach popołudniowych rozpoczną się roboty budowlane związane z wymianą nawierzchni na ulicy Kościuszki na odcinku od ul. Mazowieckiej do mostu im. Narcyza Witczak-Witaczyńskiego. Na czas prowadzenia robót zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Z uwagi na specyfikę robót i wymagania technologiczne, niektóre odcinki drogi zostaną zamknięte. Aby wymiana nawierzchni była jak najmniej uciążliwa dla mieszkańców oraz przejezdnych, wprowadzono etapowanie prac, a niektóre roboty prowadzone będą w godzinach nocnych. Z uwagi na to, że jest to główna ulica i centrum miasta budowlańcy starali się wybrać wariant umożliwiający zarówno wykonywanie prac związanych z wymianą nawierzchni jak i zapewniający komunikację.
Władze miasta przepraszają za utrudnienia i proszą o zachowanie bezpieczeństwa.

Zakończenie prac bitumicznych planowane jest w dniu 14 sierpnia 2020 r.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gosc (, #IP 511a45c37f) Odpowiedz

nie było innego terminu tych robót? Akurat teraz latem i w wakacje gdy ruch jest największy. Kto to zatwierdził

Jakoś ... (, #IP c1ff7e2b20) Odpowiedz

zawsze znajdzie się taki , któremu nie pasuje nic i żaden termin . Tylko narzekanie !!!

.. (, #IP 529755fab4) Odpowiedz

a 1 września było by nie mogli tego zrobić w wakacje jak nikt nie musi wozić dzieci do szkoły? wtedy byłby lament i płacz.