Garwolin Sport

Zawodnicy Wilgi zdobyli Zamość!

Dodano:
garwolin - Zawodnicy Wilgi zdobyli Zamość!

1 sierpnia 2020 zawodnicy Wilgi Garwolin wystartowali w mityngu klasyfikacyjnym w Zamościu. Zawodnicy z rywalizacji przywieźli wiele medali i ustanowili rekordy życiowe.

Na początek była przystawka w postaci rekordu powiatu Eweliny Kucharskiej w biegu na 80m ppł – 13.09s i III miejsce w bardzo silnie obsadzonym biegu. Następnie zwycięstwa w pchnięciu kulą oraz w rzucie oszczepem  Mai Przybysz  oraz 2 pierwsze miejsca w skoku w dal w kategorii chłopców. Na koniec  deser w wydaniu Wiktora Sikory, który najpierw zwyciężył w pchnięciu kulą, a w rzucie dyskiem 1 kg  zdeklasował rywali  wynikiem  45.53m – nowy rekord życiowy i norma na III klasę sportową. Drugi zawodnik uzyskał  rezultat o prawie 13 metrów słabszy. To wszystko działo się w dniu 1 sierpnia, na mityngu klasyfikacyjnym w Zamościu, w którym wzięło udział 200 zawodników z 20 klubów sportowych. Warto dodać, że biegi płotkarskie były nagradzane pamiątkowymi statuetkami, które otrzymali Ewelina Kucharska i Michał Głowala.

REKLAMA:


Ciekawsze wyniki:
Maja Przybysz –pchnięcie kulą 10.00  Im i rzut oszczepem – 28.52m   I m
Ewelina Kucharska – 80m ppł – 13.08 – III m i norma na IV klasę  sportową, skok w dal – 4.60m IIIm            i rzut oszczepem 26.81m -   III m
Wiktor Sikora rzut dyskiem  1 kg – 45.53 m, Im  i pchnięcie kulą 10.45 I m -  rek. życ.
Marcel Paciorek – skok w dal  5.94m- Im - rek. życ i skok wzwyż – 170cm – IIIm
Michał Głowala – 200m ppł – 31.16   Im rek. życ. I skok w dal – 5.55m – IVm rek. życ.
Szymon Głaszczka – skok w dal – 5.81m - IIm
Ponadto rekordy życiowe ustanowili:  Olga Świesiulska w skoku w dal 4.55 rz i Dawid Mianowski 5.54m oraz skok wzwyż 165cm.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Super ekipa (, #IP 5fce70ffde) Odpowiedz

Ewelina, Maja, Wiktor i Michał - gratulacje. Wspaniali młodzi ludzie.

kolesiostwo (, #IP ac8c7a317c) Odpowiedz

stołki w powiecie starosta rozdaje swoim kumplom, kolega na dyr geodezji to dobry znajomy rodziny starosty, lokalne kolesiostwo pisowskie w akcji, pogratulować. Za chwilę bedzie następny etat dla synowej Eli i Kazimierza rodu Przepióreczka z Parysowa, czas pokaże